Та же эффективность, что и дезинфекция хлором

Та же эффективность, что и дезинфекция хлором

На 2021 рік ми підготували новий склад, який ми збагатили флокулянтом і тим самим підвищили комфорт вашого використання. Ми розширили початковий 3в1 до 4в1, щоб, по можливості, ви могли почати комплексний базовий догляд за водою в басейні одним продуктом .. Новий гуаніцід знезаражує воду від патогенних мікроорганізмів, пригнічує утворення водоростей, окисляє органічні домішки і флоккулірует, тим самим висвітлюючи воду.

Новий склад має унікальну ефективністю в зниженні вмісту синтетичних хімікатів. Заміна одного з компонентів на натуральний екстракт, який характеризується невеликою біоцидною активністю і зазвичай використовується в якості профілактичного харчової добавки, виявився значною перевагою. У поєднанні з іншими компонентами рецепта ми були здивовані тим, що новий склад може усунути патогенні бактерії enterococcus faecalis і e-coli в тестах протягом хвилини, досягаючи рівня дії препаратів хлору. Ми шукали і тестували новий рецепт навесні і влітку минулого року в нашій країні, а восени його ефективність перевіряли в лабораторіях Державного інституту охорони здоров’я. Нам вдалося добитися ідеального поєднання і синергії без значного обтяження рецептури і значного підвищення ціни продукту.

Зрештою, вода в басейні має інші вимоги до якості, ніж вода в затопленому кар’єрі або ставку, куди ми ходимо раннім вечором, і без певної дози хімії вода з класичної циркуляцією не збереглося здорову і чисту воду завдяки фільтрації. Незважаючи на те, що ми хіміки, ми такі ж користувачі, як і ви, і шукаємо «більш зелений шлях», при якому наші продукти будуть містити речовини, безпечні для людини і навколишнього середовища. А якщо працює, то з природного джерела. Ми невимовно раді, що змогли просунутися цим шляхом і поділитися з вами результатом.

Ваш Vodnar бажає вам щасливих моментів благополуччя біля басейну.